Specjalnie dla państwa przygotowaliśmy cennik naszych usług – wieloletnie doświadczenie mówi nam że każda pozycja w cenniku jest podporządkowana danemu pomieszczeniu. Można również określić że jest to cennik usług aranżacji wnętrz, chodź delikatnie w mniejszym stopniu. Zwracamy uwagę również, że w naszej firmie to Państwo są projektantami – my tylko ukazujemy państwa wizje i sprawdzamy czy zaplanowane meble będą dla państwa wygodne, funkcjonalne i praktyczne. Wszystkie nasze projekty powstają przy współpracy z państwem.

Projekt Mebli Kuchennych wraz z jego częściową aranżacją w pomieszczeniu do 30 m3 – np 3x3x2,6=31,2m2 = 459 zł

W cenie: zaplanowanie mebli, wizualizacja w świetnej jakości, panorama 360, 2 poprawki w cenie, dokumentacja (zarys ułożenia płytek, zaplanowanie czy przeróbka instalacji elektrycznej)

Projekt Mebli Łazienkowych wraz z zaplanowaniem ułożenia płytek w pomieszczeniu do 20 m3 – np 3x3x2,6=31,2m2 = 499 zł

W cenie: zaplanowanie mebli i armatury, wizualizacja w świetnej jakości, panorama 360, 2 poprawki w cenie, dokumentacja (zarys ułożenia płytek i instalacji itp)

Projekt Mebli do sypialni salonu czy biura w pozostałych pomieszczeniach do 20 m3 – 499 zł

W cenie: zaplanowanie mebli, wizualizacja w świetnej jakości, panorama 360, 3 poprawki, dokumentacja (zarys ułożenia płytek i instalacji itp)

*W cenę nie jest wliczony koszt dojazdu i pomiaru powyższe kwoty obowiązują przy projektowaniu online: dojazd liczymy 1zł od km (dojazd i powrót), pomiar/konsultacje 50zł godzina pracy projektanta.

Uwaga. Dowolna ilość zmian każda poprawka ponad tą zaplanowaną w projekcie 100 zł, po stworzeniu dokumentacji poprawki możliwe tylko po indywidualnej wycenie.

Poszczególne kwoty można rozłożyć na dogodne dla klienta transze wpłat.

Przy współpracy z firmami logo autorskie projektmebli.pl nie jest umieszczane w projektach.

Ceny brutto

Cennik ważny od 01.01.2023