Współpraca z studiami mebli, producentami mebli, architektami

Nie posiadasz projektanta w swoim studiu? Jesteś producentem – klienci są niezdecydowani i woleli by zobaczyć swoje meble na profesjonalnej wizualizacji? Chętnie wykonamy projekty również dla Ciebie. Stała współpraca, lepsze warunki.

Projekty wykonujemy zazwyczaj wg wytycznych klienta. Ustalenia materiałów również najczęściej otrzymujemy od producentów. Według tych wytycznych przygotujemy wizualizacje (wizualizacja nie zawiera logo projektmebli.pl). Po przesłaniu dokumentów firmowych aby sprawdzić jak wszystko to funkcjonuje pierwszą wizualizację wykonujemy GRATIS. Szczegółowy cennik usług dostępny jest na stronie CENNIK

Po wykonaniu projektu, otrzymujemy sporo zapytań czy nie znamy firmy meblarskiej, która wykona zaprojektowane meble. Zapraszamy do współpracy producentów mebli na zamówienie, firmy od wykończenia wnętrz do współpracy. Dzięki nam zyskasz również dodatkowego klienta.

Jakie są zalety współpracy?

  • Zatrudnienie projektanta jest opłacalne przy minimum 10 projektów miesięcznie. Przy współpracy z nami ograniczasz koszty.
  • Nie ponosisz kosztu zakupu programu do projektowania 8 – 15 tys zł + coroczne aktualizacje 1-2 tys.
  • Podnosisz prestige własnej firmy oferując im profesjonalne usługi projektowania.